Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Doradztwo biznesowe

Poruszam się w sprzedaży ponad 20 lat, miałem okazję i przyjemność zajmować się nią na wielu poziomach. Wiem czym jest i jak należy ją organizować, wspieram firmy w planowaniu strategii sprzedaży i doradzam w działaniach handlowych. Konsultuję również tematy związane z zarządzaniem zespołem handlowym i budowaniem kariery w sprzedaży.

uśmiechnięty mężczyzna w garniturze

Wsparcie sprzedaży

Wspieram firmy w planowaniu sprzedaży, pomagam w osiągnięciu celów biznesowych poprzez opracowanie skutecznej strategii sprzedaży. Moje podejście opiera się na analizie konkurencyjności rynkowej, identyfikacji docelowych segmentów oraz tworzeniu klarownych propozycji wartości. Wspólnie możemy zoptymalizować procesy sprzedaży, wprowadzić innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz opracować elastyczne strategie adaptacyjne, które przyniosą zauważalne wzrosty sprzedaży i umocnią pozycję Twojej firmy na rynku. Z moim wsparciem możesz liczyć na kompleksowe doradztwo oraz ciągłą analizę wyników, co pozwoli na szybką reakcję na zmieniające się warunki biznesowe.

ikona akceptacji

Opracowywanie strategii sprzedaży zgodnej z celami biznesowymi firmy oraz pomoc w dopasowaniu oferty do rynku.

ikona akceptacji

Pomoc w definiowaniu propozycji wartości firmy i jej komunikacji.

ikona akceptacji

Konsultacje procesów sprzedaży - analiza danych sprzedażowych i działań handlowych.

Jestem doświadczonym menedżerem oraz członkiem międzynarodowych zespołów handlowych. Pozwól, że przedstawię moją perspektywę na budowanie efektywnych i rozwojowych zespołów handlowych, oraz na to, jak doskonalić ich działanie i dbać o zrównoważony rozwój. Kluczowe jest utrzymanie zaangażowania i satysfakcji z działania.

ikona akceptacji

Budowa zespołu handlowego – kto zajmuje się czym w organizacji.

ikona akceptacji

Motywacja i dobrostan zespołu jako siła napędowa sprzedaży.

ikona akceptacji

Wsparcie marki osobistej handlowca jako wizytówki firmy.

Zespół handlowy

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą lub chcesz uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Skontaktuję się z Tobą jak najszybciej, aby omówić szczegóły współpracy.
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza. Spróbuj ponownie.
Moje usługi

Sprawdź co jeszcze mogę zrobić dla Twojej firmy

Poznaj moje doświadczenie w sprzedaży i technologiach.

Szkolenia z zakresu sprzedaży

Warsztaty i sesje szkoleniowe dla handlowców, menadżerów i inżynierów sprzedaży.

Konsulting technologiczny

Doradztwo,  wsparcie projektów technicznych, wdrożenia rozwiązań Industry 4.0.

referencje

Sprawdź, co mówią o mnie klienci

"Pan Krystian Michalak prowadził dla nas warsztaty sprzedażowe dla inżynierów handlowych.  Szkolenie zostało bardzo dobrze przygotowane pod kątem merytorycznym oraz wysoko ocenione i odebrane przez uczestników oraz kadrę menadżerską.  Dzięki niemu znacząco zwiększył się  potencjał i kompetencje  handlowców, m.in.  w kwestiach komunikacji z klientem, zaangażowania w jego obsługę oraz wzrosła  efektywność sprzedaży.  Polecamy Pana Michalaka jako inspirującego, rzetelnego i doświadczonego w sprzedaży i strategii trenera".
logo bosh rexroth

Bosch Rexroth

"Pan Krystian Michalak wspierał firmę PACE Poland w trakcie realizacji różnorodnych projektów technicznych. Współpracowaliśmy nad opracowaniem strategii i działań sprzedażowych, skoncentrowanych na docelowej grupie odbiorców, oraz prowadziliśmy wspólnie warsztat edukacyjny dotyczący naszych technologii. Pan Krystian okazał się niezwykle kompetentną i doświadczoną osobą. Z pełnym przekonaniem polecamy jego usługi”.
logo pace poland

Dariusz Nowak

PACE Poland

Partnerzy z którymi współpracuję

logo pace poland
grundfos logo on a blue background
the logo for bruker
the logo for a bosch company
logo pace poland
grundfos logo on a blue background
the logo for bruker
the logo for a bosch company
logo pace poland
grundfos logo on a blue background
the logo for bruker
the logo for a bosch company
logo pace poland
grundfos logo on a blue background
the logo for bruker
the logo for a bosch company