Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

O mnie zawodowo i prywatnie

Działam w sprzedaży od lat i znam się na niej, lubię też o niej opowiadać na autorskich warsztatach. Dziele się na nich moim kilkunastoletnim doświadczeniem handlowca i wciągam uczestników w rozmowę o sprzedaży.

osiągnięcia

Moje osiągnięcia techniczne i biznesowe

W przemyśle działam głównie za sprawą projektów technicznych związanych z automatyzacją i cyfryzacją oraz wdrożeniem technologii IIoT (rozwiązania 4IR). Doradzam, konsultuję i prowadzę wdrożenia technologii I4.0 np. z użyciem potencjału AIoT w maszynach i liniach produkcyjnych. Szkolę również inżynierów sprzedaży ze sprzedaży konsultacyjnej oraz pomagam im budować ekspercką wiedzę i ich własny wizerunek na tym trudnym rynku.
1.

Osiągnięcie

Kierowałem kompleksową realizacją innowacyjnego projektu technicznego dla wiodącego producenta w sektorze automotive na terenie Wielkopolski, obejmującą wszystkie etapy od koncepcji do wdrożenia.

2.

Osiągnięcie

Stworzyłem sieć ambasadorów marki i lojalnych partnerów, organizując dla nich unikalne i wartościowe wydarzenie, które stało się benchmarkiem na rynku.

3.

Osiągnięcie

Z powodzeniem wdrożyłem jedne z pierwszych w Polsce rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji w przemyśle AIoT, realizujące zadania związane z utrzymaniem ruchu opartym na predykcji awarii maszyn.

4.

Osiągnięcie

Z powodzeniem zbudowałem wyjątkowy zespół inżynierów handlowych, którzy są świadomi, zaangażowani i pełni entuzjazmu, gotowi na wszelkie techniczne i handlowe wyzwania.

statystyki

O mnie w liczbach

Bazuję na własnych doświadczeniach, realnych historiach i sytuacjach u klientów. Kieruję się myślą „Sprzedaż jest prosta, choć nie zawsze bywa łatwa. Z odpowiednim podejściem daje satysfakcję, frajdę i godziwe pieniądze''.
0
+
0
%
0
+
0
+
prywatnie

Co robię w wolnym czasie?

Uwielbiam wszelką formę aktywności fizycznej, najczęściej wybieram rower, ale od ponad 10 lat znalazłem swoją prawdziwą pasję i jest nią pływanie lodowe.
mężczyzna stojący przed wodospadem
mężczyzna na plaży
mężczyzna po kąpieli w jeziorze
mężczyzna po zimowej kąpieli w jeziorze

Skontaktuj się już dziś i zacznij odnosić sukcesy razem ze mną!

„Sprzedaż jest prosta, choć nie zawsze bywa łatwa".

referencje

Sprawdź, co mówią o mnie klienci

"Pan Krystian Michalak prowadził dla nas warsztaty sprzedażowe dla inżynierów handlowych.  Szkolenie zostało bardzo dobrze przygotowane pod kątem merytorycznym oraz wysoko ocenione i odebrane przez uczestników oraz kadrę menadżerską.  Dzięki niemu znacząco zwiększył się  potencjał i kompetencje  handlowców, m.in.  w kwestiach komunikacji z klientem, zaangażowania w jego obsługę oraz wzrosła  efektywność sprzedaży.  Polecamy Pana Michalaka jako inspirującego, rzetelnego i doświadczonego w sprzedaży i strategii trenera".
logo bosh rexroth

Bosch Rexroth

"Pan Krystian Michalak wspierał firmę PACE Poland w trakcie realizacji różnorodnych projektów technicznych. Współpracowaliśmy nad opracowaniem strategii i działań sprzedażowych, skoncentrowanych na docelowej grupie odbiorców, oraz prowadziliśmy wspólnie warsztat edukacyjny dotyczący naszych technologii. Pan Krystian okazał się niezwykle kompetentną i doświadczoną osobą. Z pełnym przekonaniem polecamy jego usługi”.
logo pace poland

Dariusz Nowak

PACE Poland

Partnerzy z którymi współpracuję

logo pace poland
grundfos logo on a blue background
the logo for bruker
the logo for a bosch company
logo pace poland
grundfos logo on a blue background
the logo for bruker
the logo for a bosch company
logo pace poland
grundfos logo on a blue background
the logo for bruker
the logo for a bosch company
logo pace poland
grundfos logo on a blue background
the logo for bruker
the logo for a bosch company